VARŞOVA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ

 

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS)

 

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) 1996 yılında Polonya Varşova şehrinde kurulmuştur. Üniversitenin Polonya’nın 5 farklı şehrinde ( Varşova, Poznan, Katowice ,Wroclaw,Sopot) 8 fakültesi bulunmaktadır.Üniversitede 20 farklı program bulunmaktadır. Bu özeliği ile SWPS Polonya’nın en büyük  üniversitelerinden biridir.Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi Yüksek standartlardaki eğitim kalitesi ile Wprost dergisinde 6 defa akademik mükemmeliyet ödülü almıştır.

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi, PKA  uluslararası akreditasyona sahip psikoloji programıyla Polonya’da tek üniversite özelliğini taşımaktadır. Uluslararası akreditasyon komitesi aynı zamanda Üniversitede sosyoloji  programları kalitesini onaylamaktadır.

 

SWPS Üniversitiesi Öğrencilere yüksek standartlar sunmaktadır

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi nde 20 farklı bölümde eğitim alabilirsiniz. SWPS özellikle psikoloji ve İngiliz filolojisi alanındaki bölümlerde dünya çapında isminden söz ettirmektedir. Ek olarak Varşova üniversitesi nde İngilizce olarak Uluslararası işletme eğitimi de alabilirsiniz.

SWPS üniversitesi öğrencilerine oldukça iyi donanıma sahip kampüslerinde modern bir eğitim olanağı sunmaktadır. Polonya’da yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversitelerden biri olarak da SWPS üniversitesi öğrencilerine uluslararası bir eğitim ortamı sağlamaktadır.

 

Varşova Üniversitesi Uluslararası işbirliği!

Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji Üniversitesi (SWPS) öğrencilerine Atlantis , Erasmus Plus gibi bir çok değişim programı sunmakta ve öğrencilerin eğitimlerinin bir bölümünü başka bir Avrupa birliği ülkesinde yada  Amerikada  almalarını sağlayıp tecrübe kazanmalarına önayak olmaktadır. Yine  Üniversite New York the College of Saint Rose eğitim kurumu ile yapılan anlaşma ile öğrencilerine Amerika Birleşik Devletleri’nde de değişim programlarına katılma imkanı sunmaktadır

 

Varşova Üniversitesi İngilizce Hazırlık ( Varşova Sosyal bilimler Üniv)

SWPS üniversitesi'nde İngilizce kursuna A0 ( başlangıç seviyesi ) ile başlayanlar, adaylar kurs sonunda B1 seviyesine gelmektedir. B1 adaylar da yazın yapılan kursa katılarak B2 olmakta  Daha sonra B2’ye ulaşan adaylar Varşova Üniversitesinden B2 Sertifikası almaktadırlar. Varşova Üniversitesi Ücretleri Eğitim alınan bölüme göre Senelik Eğitim harcı 2500 Euro ile 4000 Euro arasında değişmektedir.

Süre: 2 sömestır / 600 saat / Haftada 5 Gün / 1 ders 45 dk / Günlük 4 ders
Hazırlık Ücreti: A0/A1/A2/B1/B2 için  – yaklaşık : €3000 +200 Kayıt ücreti
Hazırlık Kayıt Tarihleri: 1 Nisan – 31 Ağustos
Hazırlık Tarihleri: Başlangıç Ekim – Bitiş Haziran

Genel Masraflar

Yurt/Konaklama ücretleri : 75-150€/Ay
Yemek ve diğer masraflar : 200-250€/
Kitap Ücretleri : 150-200€/Dönem
Ulaşım : 20€/Ay

 

Varşova Sosyal bilimler ve Psikoloji Üniversitesi Lehçe Hazırlık 

Varşova sosyal bilimler üniversitesi lehçe hazırlık kursuna adaylar A0 ( başlangıç seviyesi) ile başlayan adaylar kurs sonunda B1 seviyesine gelmektedir. Varşova Üniversitesi Lehçe Hazırlık Eğitimi  600 ders 2 sömestır sürmekte olup Warşovada ücreti senelik 2200 Euro  Poznan kampüsünde fiyatı senelik 1850 Euro Wroclaw kampüsünde fiyatı  1850 Euro Katowice kampüsünde fiyatı 1650 Euro dur

 varşova fiyatlarPOLONYAUNİVERSİTEvarşova12235

 

 

Varşova Sosyal bilimler ve Psikoloji Üniversitesi Yüksek Lisans Programları

 

Varşova Üniversitesi Yüksek Lisans Bölümleri ,ve Fiyatları 

Varşova sosyal bilimler ve Psikoloji Üniversitesinde , Psikoloji , Mütercim tercümanlık İngilizce / Lehçe ,  İngilizce Öğretmenliği , Amerikan film ve televizyon ve Psikoloji gibi bölümlerde ingilizce yüksek lisans imkanı sunmaktadır Y.lisans süresi 2 sene fiyatları 2500 - 4000 Euro arasında değişmektedir

Detaylar,  başvuru tarihleri ile ilgili bilgi için bize ulaşabilirsiniz.